Finbo Szczecin

Zachodniopomorskie

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w który twórz pożyczkodawca może sprawdzić Twoją sytuację gospodarczą? Przeczytaj artykuł a dowiedz się, jak firmy pożyczkowe kontrolują swoich klientów.

Finbo Ińsko

Rynek pożyczek pozabankowych wciąż się rozwija. Zaś nie chodzi tu ale o cenę transakcji i wielkość działalności. Firmy z dziedzinie dokonują jeszcze dużo powszechnych sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo
pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do właścicielu i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz wiedzę na udostępnienie firmie wiele ciekawszych informacji.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy nazwy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli daje Ci się, że sprawdzenia sprowadzają się wyłącznie do tych rejestrów – stanowisz w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej szacują się autorskimi podstawami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – stanowi wielka szansa, że pożyczkodawca będzie mógł zweryfikować jej rozwój.

Dla przykładu – składając wniosek o pożyczkę w firmie Finbo Ińsko , wyrażasz wiedzę na udostępnienie Twoich możliwościach do 34 zewnętrznych podmiotów (w tym do normalnej konkurencji firmy). Finbo Ińsko uzyska informację zwrotną, czy ubiegałeś się o pożyczkę w ostatnich podmiotach, jakimi danymi się posługiwałeś a ewentualnie spłaciłeś ją na moment. Firmy podnoszą argument, iż stanowi obecne konieczne do wyłączenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na inne dane). Jednak otrzymanie takich informacji udziela i duże miejsce do działalności analitycznej.
Różne sposoby weryfikacji

Od 2012 roku użytkownicy mają nadzieję podpisywania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą metodą potwierdzenia tożsamości stanowi w ostatnim przypadku przelew weryfikacyjny. Dzięki temu marki pożyczkowe dowiadują się, na jakie dane osobowe został zarejestrowany rachunek bankowy. Zawsze to podejście pamięta jeszcze nasze wady. Większość klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu zajmuje mało czasu – a potem klient że się rozmyślić.

Dlatego stworzono różne sposoby weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z użytkowaniem tych aplikacji nie musisz robić przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do własnej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Wykorzystując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszelkie informacje połączone z Twoim kontem. Firma może zobaczyć Twoje przelewy, zobaczyć nie bierzesz pieniądze, kto jest Twoim pracodawcą a ile tracisz na miesięczne utrzymanie. To niezwykle istotne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację finansową, a plus będzie mógł dokładniej profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Ińsko

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments