Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Kcynia

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lustro natomiast nie potrafimy się nadziwić, jako dużo zmieniło się własne ciało w ruchu tych paru lat. Nagle przejawia się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) natomiast nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w tłach, gdzie chciałybyśmy mieć nieco dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z okresem realizuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia i diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Wąbrzeźno

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W ostatnim artykule skupimy się na ważnej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na świeżej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej metody LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo krótkim okresie po wyjściu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta zawiera się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Wąbrzeźno

Zabiegowi mogą stanowić pasowane różne partie ciała. Procedury medyczne zajmujące się najogromniejszą renomą to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg produkowany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Wąbrzeźno

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki zabieg, aby jako dużo ułatwić pacjentowi trafienie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim budowana jest wystarczająca liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G pozwoli na pozyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych ustaleń i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja może stanowić wykonana miejscowo czy na znaczniejszym rozmiarze. W liczbom przypadku zabiegowi nasuwa się takie części ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na szybkim zakresie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, aby wzięty w obrocie zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nietypowym zajęciu ich swego ciała. Z tej dróg korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wychodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy temat i truje się do przeszczepu.
Liposukcja Wąbrzeźno

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko robiona jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej spowodowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest zdecydowanie dobrze czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla konkretnej osoby, niekiedy rzuca się lipolizę.

Liposukcja Wąbrzeźno

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments