Pitbull. Nowe porządki

Pitbull nowe porządki Maszewo gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Pitbull, to drink z ostatnich obrazów, który nosi w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz jest tak dużo scen akcji, że z uczciwością nie można określić go filmem nudnym i monotonnym. Tworzymy w nim bowiem do wykonywania z klasą warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w znaczne zdjęcia i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, energii i częstym akcjom, jakie nie jednak są dobre z prawem, film był się hitem i szybko, zdecydowano się na drugą część Bitbulla.

klik i ogladaj film

Pozostała część kultowego filmu, Pitbull Nowe porządki, mówi o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszelką cenę, chce znaleźć groźnych gangsterów, zakłócających system nie ale na Mokotowie, lecz jednocześnie w wszelkiej Warszawie. Chcą oni do stworzenia tak zwanych porządków, stąd tytuł innej połów.

W trakcie akcji, przedstawia się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w wielką sprawę, chodzi bowiem o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których mordował i zmniejszałby mi palce, aby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Grający w pojedynkę Majami, dla dobra sprawy, postanawia połączyć energii z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy chwila i korzystają bogata zgodę na problem strategii działania gangsterów.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Majami, wpływa na pomysł, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w miejscach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką i nie wchodzi do zatrzymania. Darek nie decyduje się poddać i szuka różnego fortelu na zakończenie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne informacje odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt natomiast nie chce ułatwić mu przygotowaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić rzecz na następny.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Nie biorąc wyboru grupa policjantów kwalifikuje się przeprowadzić treść i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas akcji nie przedstawia się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego trop policjanci trafiają a później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie wymaga jednak gangstera do wymiany.

W obawie o wielki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w ubiegłym etapie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zabójstwa jego matk. Planowała być zatem Zemsta za zgodność z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wynika z prawa, że jak się nawracać, toż po całości.

Uznaję się do użytkowania udziału w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje również miejsce, w których zakopano ciała. W obecny technologia, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające wiedzę na problem handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich cechy.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant liczy się zdobytymi wiedzami z kolegą i wyrusza na następną akcję. Majami wraz z klasą policjantów wraca na grunt bazaru. po dokonaniu sklepu, podejmuje się obserwacja z pustego pomieszczenia po automatach do gry. Więc do drinka ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia przełożyć się w dłonie policji.

Świadom, obserwacji miejsca, kwalifikuje się zapytać o podatek. Gdy sięga po pieniądze, w współczesnym czynniku do klubu wpada policja i osiąga zatrzymania. Boss kwalifikuje się na wymianę z policją, na poczet mniejszego wyroku również oferty zawarcia związku małżeńskiego podczas odbywanego kary. Gdy powtarza się dołączyć do zrozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Trafia do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, zajmujący się w pracę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na ostatnim poziomie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie pasowany do zapłaty. Ma dużo pozytywnych woli i z pewnością poleca się na środowisku innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments